Cienki i lekki, czyli dell ultrabook latitude 7000

Cienki i lekki, czyli dell ultrabook latitude 7000

Szukasz dla siebie wyjątkowego sprzętu w cienkiej i lekkiej obudowie? W takim razie pewnie zainteresuje Cię ultrabook latitude 7000 od marki Dell. Dlaczego wybór powinien paść właśnie na to urządzenie, a nie na inne? Co oferuje dell ultrabook latitude 7000? Nasz tekst dostarczy Ci przydatnych informacji, więc zachęcamy do zapoznania się z jego treścią!

Dell ultrabook latitude 7000 – podstawowe informacje

Ultrabook latitude 7000 pojawia się w ofercie marki Dell, czyli jednego z wiodących producentów, który odniósł sukces na światowym rynku, w tym również w Polsce. To nas jednak nie powinno dziwić, ponieważ marce Dell zawdzięczamy wiele ciekawych rozwiązań. Przykładem jednego z nich jest właśnie dell ultrabook latitude 7000. To cienkie (20 mm) i lekkie urządzenie, w eleganckiej i zarazem wytrzymałej obudowie. Jego waga początkowa wynosi zaledwie 1,31 kg z baterią 3-ogniwową. 

Do produkcji wykorzystano aluminiową obudowę z delikatnym wykończeniem, do wyświetlacza włókno węglowe z pełną osłoną Corning® Gorilla® Glass NBT™, zaś sama podstawka została pokryta metodą proszkową. Takie połączenie sprawia, że ostatecznie otrzymujemy wyjątkową i trwałą konstrukcję, która nie zajmuje dużo miejsca i można ją zabrać ze sobą w dowolne miejsce, w tym również do walizki.

Dell ultrabook latitude 7000 – co jeszcze ma nam do zaoferowania?

Cienka i lekka konstrukcja to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania ultrabook od Dell. Warto też wspomnieć o samej wydajności, która jest na bardzo dobrym poziomie. To zasługa procesorów Intel® Core™ i5 oraz i7 czwartej generacji, które zużywają bardzo niewiele energii. W połączeniu z systemem Windows dell ultrabook latitude 7000 umożliwia łatwe wykonywanie codziennych zadań i to bez względu na ich poziom zaawansowania. 

Do wyboru mamy dyski SSD lub hybrydowe, które zdecydowanie usprawnią wykonywanie pracę, ponieważ zapewniają szybkość i niezawodną wydajność. Nie będzie też trudności z komunikacją, ponieważ w ultrabooku została wbudowana kamera internetowa HD oraz mikrofon, czy pracy przy słabym świetle, ponieważ opcjonalnie do dyspozycji mamy podświetlaną klawiaturę. 

Dużą zaletą ultrabooka latitude 7000 jest również wymienna bateria. Mając inną pod ręką można zapewnić sobie ciągłość w pracy i to niezależnie od tego, gdzie będziemy korzystali z dell ultrabook latitude 7000. Jest to o tyle ważne, gdy pracujemy poza biurem, czy domem. Jeśli nie mamy jak podłączyć swojego urządzenia do gniazdka, to niestety zwykle musielibyśmy zmierzyć się z przerwą pracy. Jednak tutaj wymienna bateria sprawia, że tego typu problemy nie będą nam straszne. 

Warto też wspomnieć o samym wyświetlaczu w ultrabooku latitude 7000. Jest on nie tylko wygodny w użytkowaniu, czy odporny na uszkodzenia, ale również zapewnia optymalny komfort w czasie oglądania różnego typu treści. Znakomita jasność, czy wysoka rozdzielczość to zdecydowanie atuty ultrabooka od Dell, które doceni każdy, a więc również nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

Cienki i lekki, czyli dell ultrabook latitude 7000
Przewiń do góry