Dlaczego warto sięgać po golarki wiodących marek?

Golarka to przyrząd, który powinien towarzyszyć mężczyźnie przez cały czas, od momentu wkroczenia w wiek dorastania. Nawet zapaleni wąsacze i brodacze powinni bowiem pamiętać, że hodowanie zarostu nie powinno wykluczać schludności. I chociaż jeszcze kilka lat temu, wszelkie bardziej złożone procedury pielęgnacyjne wykonywał dla nas barber, obecnie nie ma już takiej potrzeby. Postęp technologiczny, widoczny dziś praktycznie wszędzie, przyczynił się bowiem do opracowania naprawdę znakomitych, wszechstronnych narzędzi do golenia i przycinania zarostu. Przykładem są tu przede wszystkim golarki męskie Philips, cenione za ergonomiczny kształt, wielofunkcyjność oraz żywotność. Oto, dlaczego nie powinniśmy oszczędzać na zakupie golarki.

Nie tylko do golenia

Chociaż pojęcie golarki kojarzy nam się wyłącznie z goleniem do skóry, rzeczywistość prezentuje się zupełnie inaczej. Prawdą jest oczywiście, że rolą golarek jest przede wszystkim pozbycie się niechcianego zarostu. Golarki męskie Philips OneBlade idą jednak o krok dalej. Bogate możliwości regulacji oraz wymienne końcówki sprawiają, że maszynki te są w stanie pełnić rolę zarówno golarki, jak i trymera. Dzięki temu, w ciągu zaledwie kilku minut możemy zgolić brodę, przyciąć końcówki wąsów, a nawet skrócić owłosienie pod pachami i na pachwinie. Dwustronne ostrza sprawiają przy tym, że golić możemy się praktycznie na dowolne sposoby, co ułatwia usunięcie nawet najbardziej problematycznego owłosienia.

Znakomita efektywność dla każdej cery

Golarki męskie Philips to także bezpieczeństwo dla skóry wrażliwej. Są one bowiem wodoodporne, zaś starannie zaprojektowana konstrukcja sprawia, że możemy się nimi golić zarówno z użyciem pianki, jak i na sucho. Powłoka poślizgowa i zaokrąglony kształt końcówek ograniczają tym samym ryzyko powstania ran. Golarki OneBlade cechują się przy tym znakomitą wręcz ergonomią. Pojedyncze ostrza mogą być wykorzystywane nawet przez 4 miesiące, zaś wydajny akumulator zapewnia 45 minut ciągłej pracy po ośmiogodzinnym ładowaniu. Pamiętajmy przy tym, aby zawsze kupować golarki w zaufanych sklepach, takich jak polski Luke. Unikniemy w ten sposób zakupu słabej jakości podróbek.

Dlaczego warto sięgać po golarki wiodących marek?
Przewiń do góry