Historia firmy

 Inwestment jest jedynym producentem zabawki edukacyjnej Bamp w Europie.

Fundamentami sukcesu przedsiębiorstwa są motywacja i zapał naszego zespołu. Na utrzymanie wysokiej pozycji na rynku oraz stały rozwój naszej firmy ma wpływ duże doświadczenie zarówno pracowników, jak i dyrekcji.

Interesuje nas najwyższa jakość i zadowolenie klienta. Nasze produkty spełniają warunki najwyższych standardów oraz najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziesz zabawkę edukacyjną Bamp są to kolorowe rurki przestrzenne pozwalające na budowanie różnych konstrukcji. Poza tym w naszym asortymencie posiadamy pompony dla cheerleaderek, które mogą również służyć dzieciom do zabawy oraz zabawę Łapaczki.

Materiały wykorzystywane w produkcji naszych zabawek są najwyższej jakości i są bezpieczne dla dzieci.

Nasi klienci wystawili nam wiele pozytywnych komentarzy, które możesz przeczytać w zakładce Opinie. Zachęcamy również do obejrzenia relacji zdjęciowej w naszej galerii, gdzie możesz zobaczyć jak świetnie można się bawić z wykorzystaniem naszych produktów.

Firma może pochwalić się szeregiem wyróżnień, otrzymując m.in. nagrodę "Złotego Pegaza" oraz Certyfikat "Klasy Marzeń 2001".
Posiadamy także wiele podziękowań za pomoc. Kilka z nich umieszczamy poniżej.