127.00

Opis

MEDIA KONWERTER
TP-LINK MC210CS
1 PORT RJ45, 1 PORT SC

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Praca w trybie pełnego dupleksu z prędkością 1000Mb/s na obu portach: TX i FXFunkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TXPrzełącznik na konwerterze umożliwia wybór trybu pracy na porcie FX: Force (z wymuszoną prędkością) lub Auto (automatyczny)Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15kmDiody LED informują o aktywności ruchu w sieciZasilacz zewnętrzny

OPIS

Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX/LH wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC210CS zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310nm. Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19′ TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC210CS wykorzystując jednomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 15 km.

SPECYFIKACJA

Standardy i protokoły: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3xPodstawowe funkcje: Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej: do 15kmPorty: 1 port SC/UPC 1000M 1 port RJ45 1000M (Auto MDI/MDIX)Długość fali: 1310nmKabel sieciowy 1000BASE-FX: Światłowód jednomodowyKabel sieciowy 1000BASE-T: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)Wskaźniki diod: PWR, LINK, RXWymiary (S×G×W): 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)Zasilanie: Zasilacz zewnętrznyMaksymalny pobór mocy: 5,5WCertyfikaty: FCC, CE, RoHSŚrodowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

media konwerter TP-LINK MC210CS (nr kat. 5987)faktura VAT lub paragon fiskalnygwarancja

Ceneo

Komputery

Serwery i urządzenia sieciowe

Konwertery sieciowe

Tp-Link MC210CS

xxxxx

yyyyy

Tp-Link MC210CS
Przewiń do góry