Zoom – platforma łącząca ludzi

Wiele osób w dzisiejszych czasach komunikuje się ze sobą w sposób zdalny. Tak samo jest z przedsiębiorstwami. Biura przechodzą w tryb niestacjonarny głównie ze względu na większą wygodę, ale również oszczędność czasu i pieniędzy w związku z brakiem konieczności najmu lokali. Jednak do komunikacji zdalnej niezbędna jest odpowiednia aplikacja. Z jakiej platformy warto korzystać podczas takich zdalnych połączeń?

Zoom – co to takiego?

Zoom to aplikacja, która bardzo dobrze znana jest głównie osobom mającym do czynienia z rekrutacją online lub szkoleniami odbywającymi się zdalnie. Platforma ta pozwala na łączenie się wielu osób na jednym spotkaniu. Dzięki temu można przekazać pewne informacje wszystkim, za jednym razem.

Taka wideokonferencja jest wskazana głównie przy szkoleniach, na przykład z zakresu BHP. Wiele firm jest skłonnych podjąć współpracę z placówkami, które umożliwiają pracownikom kształcenie w trybie niestacjonarnym.

Dzięki Zoom pracodawca może udostępniać materiały, organizować spotkania za pomocą jednego kliknięcia, zapraszać poszczególnych członków zespołów lub tworzyć webinary dla każdego zainteresowanego, który wejdzie w udostępniony link.

Dlaczego Zoom ma tak duży potencjał w dzisiejszych czasach?

W dzisiejszych czasach wiele osób ceni sobie komfort, który może być zapewniony przez rozmowę zdalną. Mnóstwo spraw, w tym rekrutowanie nowych kandydatów na stanowiska oraz obsługa klienta, można załatwić, łącząc się za pomocą specjalnych platform.

Zoom jest do tego dobrym miejscem, ponieważ zapewnia najważniejsze funkcje, takie jak udostępnianie ekranu lub dowolnego pliku przed szeroką publicznością. Dodatkowo jego obsługa jest bardzo intuicyjna i stworzona z myślą o osobach, które pierwszy raz mają do czynienia z wideorozmową.

Współcześnie, w szczególności rozwijają się firmy outsourcingowe, czyli takie, które mogą oferować pewne usługi zdalnie. Może to być, chociażby tłumacz, księgowa lub szkoleniowiec BHP.

Zoom to aplikacja, która bez dwóch zdań pomaga łączyć się ludziom na jednej platformie, oferując im wiele możliwości dyskutowania i wymiany plików.

Zoom – platforma łącząca ludzi
Przewiń do góry